Justyna Żyła już przymierza się do napisania książki, która może być sporym zaskoczeniem na polskim rynku wydalniczym. Dlaczego? Jak donosi magazyn Paty, Justyna Żyła nie zamierza w niej pisać o kulinariach, którymi zajmuje się ostatnio na co dzień ale o … światku polskich skoczków narciarskich. Co więcej, żona Piotra Żyły zamierza w niej podobno wyjawić najskrytsze tajemnice polskiej kadry narciarskiej. To prawda?

Justyna opisze swoje życie i zdradzi tajemnice polskich skoczków. W ten sposób zamknie też ważny rozdział swojego życia – zdradza w rozmowie z Party informator magazynu.

W kontekście tej informacji wszyscy zastanawiają się zapewne, czy przy okazji tej publikacji Justyna Żyła zdradzi w niej także kulisy swojego małżeństwa z Piotrem Żyłą, które przecież na początku tego roku zakończyło się medialnym skandalem i serią wzajemnych oskarżeń. Na odpowiedź na to pytanie przejdzie nam jeszcze poczekać. Jak się bowiem okazuje, żona skoczka nie planuje wydania książki przed orzeczeniem sądu o ich rozwodzie. A to może zostać wydane nie wcześniej niż pod koniec tego roku.