Justyna Żyła i Piotr Żyła byli małżeństwem 12 lat. Ich związek zakończył się, kiedy 2 lata temu żona skoczka narciarskiego ogłosiła na Instagramie, że sportowiec ma kochankę, dla której zostawił ją i dzieci. Te słowa wywołały wówczas medialną burzę: - Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać -  napisała wtedy Justyna Żyła na swoim profilu. Piotr Żyła odniósł się do zarzutów żony w programie "Uwaga", gdzie wyraźnie zaprzeczył istnieniu kochanki i wyznał, że to Justyna chciała odejść do innego partnera.

Justyna Żyła ma nowego partnera?

I chociaż para jest już po rozwodzie, w mediach nadal co jakiś czas możemy śledzić ich publiczne sprzeczki. Ostatnio Piotr Żyła pochwalił się na Instagramie zdjęciem z nową partnerką i na odpowiedź Justyny nie trzeba było długo czekać. Była żona sportowca również opublikowała wideo z niejakim Filipem Kaselą, którego czule przytulała i podpisała je: - Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie. Chociaż fani początkowo chcieli gratulować jej nowego związku, zaraz zwrócili uwagę na zastanawiający szczegół. 

Rzekomy partner Justyny Żyły jest bowiem... chłopakiem Magdaleny Kasiborskiej, Miss Polski 2019. Para informację o swoim związku ma nawet umieszczoną w opisach instagramowych kont. Fani szybko wyłapali ten fakt i zarzucili byłej żonie Piotra Żyły chęć zwrócenia na siebie uwagi i dogryzienia ex-mężowi. Justyna niedługo później zablokowała możliwość komentowania jej postów i dodała nowy wpis z wymownym podpisem: - Pozdrowienia dla hejterow. Jest takie idealne powiedzenie „małe pieski szczekają najgłośniej". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie „

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla) Sie 4, 2020 o 3:13 PDT