Justyna Żyła kilka miesięcy temu ogłosiła na Instagramie, że jej mąż Piotr Żyła ma kochankę, dla której zostawił ją i ich wspólne dzieci. Te słowa wywołały wówczas medialną burzę: "Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać" – napisała Justyna Żyła na swoim profilu. Piotr Żyła odniósł się do zarzutów żony w programie "Uwaga", gdzie wyraźnie zaprzeczył istnieniu kochanki i wyznał, że to Justyna chciała odejść do innego partnera. Od czasu wypowiedzi skoczka w lipcu, między małżeństwem na chwilę zapadła cisza. Aż do teraz. Justyna Żyła nie ma jeszcze dosyć medialnej wojny z mężem i właśnie opublikowała wiadomości od rzekomej kochanki Piotra Żyły na swoim Instagramie. 

Justyna Żyła pokazała wiadomości od kochanki męża

Justyna Żyła na Instagramie opublikowała screeny rozmowy z kobietą, która twierdzi, że jest kochanką jej męża. Jak można się domyślić, żona Piotra Żyły szybko skasowała zdjęcia, ale "w internecie nic nie ginie". Media zdążyły już opublikować wiadomości upublicznione przez Justynę. 

"On pani nie kocha, zawsze opowiadał że z pani to taka puszczalska" - brzmi jedna z wiadomości od rzekomej kochanki Piotra Żyły do jego żony.

Całość rozmowy Justyny Żyły z kobietą przeczytacie w naszej GALERII -->

Jak myślicie, czy publiczne "pranie brudów" tej dwójki kiedyś się skończy..?