Justyna Żyła zostanie gwiazdą TVN? Taką teorię wysnuł jeden z tabloidów. Jak podaje środowy Super Express, żona Piotra Żyły dostała propozycję udziału w popularnym show TVN! Chodzi o program "Agent-Gwiazdy", w którym nieraz widywaliśmy już członków rodzin znanych i lubianych gwiazd (jak choćby mąż Justyny Steczkowskiej – Maciej Myszkowski). Super Express utrzymuje, że z racji na rosnące zainteresowanie mediów Justyną Żyłą, propozycji ze strony TVN była jedynie kwestią czasu. Czy żona Piotra Żyły na nią jednak przystała?

Justyna Żyła wystąpi w show TVN "Agent-Gwiazdy"?

Super Express nie podaje, czy Justyna Żyła zdecydowała się wziąć udział w kolejnej edycji show TVN "Agent-Gwiazdy". Zgadujemy jednak, że po jej rozbieranej sesji dla Playboya, taką propozycję może rozważać całkiem na serio. Póki co Justyna Żyła przebywa na wakacjach z dziećmi, bez Piotra, który ma jej za złe, że swoimi wypowiedziami stawia go w bardzo niekorzystnym świetle. 

Ostatnio głośno mówiło się o tym, że Justyna Żyła dostała pismo od swojego męża, który zakazuje jej wypowiadania się o nim w mediach. Ciekawe, jak z takim obostrzeniem Justyna Żyła zamierza sobie poradzić, jeśli faktycznie zdecyduje się na udział w show "Agent-Gwiazdy"… ?