Justyna Żak z programu "Big Brother", jest w sieci znana pod pseudonimem Juszes. 26-latka prowadzi kanał na Youtube, który śledzi niemal 230 tys. osób. Jest również bardzo aktywna na Instagramie - tam grono jej fanów liczy 75 tys. osób. Justyna Żak w reality-show TVN dała się poznać jako weganka, próbująca do swojego stylu odżywiania przekonać innych domowników. Na razie idzie jej to naprawdę dobrze, bowiem pierwszy obiad, jaki uczestnicy zjedli w domu Wielkiego Brata, był właśnie wegański. Justyna jest świadoma swojej urody i przedsiębiorczości i wykorzystuje atuty w codziennym życiu. Kocha zwierzęta, a w domu ma psa Pandę oraz koty Juliana i Stefana. Co jeszcze wiemy o Juszes?

Big Brother: kim jest Justyna Żak?

Justyna Żak pochodzi z Białegostoku. Oprócz działalności na portalach społecznościowych, prowadzi również własną markę odzieżową. Z wykształcenia jest inżynierem architektury wnętrz, z zamiłowania zajmuje się promowaniem weganizmu i wiedzy o zdrowym żywieniu w sieci. Zna trzy języki: angielski, niemiecki oraz hiszpański. Kilka lat temu mieszkała nawet w Hiszpanii.

Juszes: chłopak

Justyna Żak ma chłopaka, który również prowadzi kanał na Youtube. Nazwa jego profilu, na którym zgromadził 45 tys. subskrybentów, to Pa na to. Paweł wystąpił w pierwszym odcinku show, kiedy uczestnicy dopiero wchodzili do domu Wielkiego Brata. Chłopak Juszes również jest weganinem.

Zobacz zdjęcia Juszes w naszej galerii -->