Kabaret Młodych Panów już dziś wieczorem zagości na kanapie w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Kuba jak zwykle postawi ich przed nietypowymi zadaniami i zada niejedno trudne, a może nawet krępuje pytanie. Wojewódzki będzie chciał wiedzieć m.in., czy kabareciarze będąc niemal cały czas w trasie widują się nago. Ich niespójna odpowiedź rozbawi nie tylko publiczność, ale i Darię Ładochę, która będzie pierwszym gościem show.

Kabaret Młodych Panów - co to za formacja?

Skąd pomysł Kuby na zaproszenie Kabaretu Młodych Panów do swojego programu? A choćby stąd, że panowie z tej formacji odnoszą coraz większe sukcesy na scenie rozrywkowej i festiwalowej. Kabaret Młodych Panów założyła grupa przyjaciół z Rybnika w 2004 roku. Premiera ich pierwszego programu pt. "My naprawdę chcemy pracować" odbyła się 7 października 2004 roku podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Od tamtej pory panowie niemal nie schodzą ze sceny i studia nagraniowego. Kabaret wydał do tej pory cztery oficjalne płyty DVD:

  • "Liga Kabaretów - Kabaret Młodych Panów"
  • "Z Młodymi jak najbardziej"
  • "Bezczelnie Młodzi"
  • „10/10 czyli urodziny”

Kabaretu Młodych Panów – skład

W skład Kabaretu Młodych Panów wchodzi pięciu artystów: Robert Korólczyk, Mateusz "Banan" Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz "Kaczor" Kaczmarczyk oraz Piotr Sobik.

Kabaretu Młodych Panów – nagrody i wyróżnienia

Kabaretu Młodych Panów ma na swoim koncie wiele przeglądów, nagród i wyróżnień, w tym m.in. Nagroda Przechodnia PAKA 2004 za najlepszy rekwizyt; Nagroda "Człowiek Roku" rybnik.com.pl w kategorii Kultura; Kataryniarze czyli Kabaretowa Rewelacja Roku i zwycięstwo w kategorii "Salonowa maskotka roku" w Warszawie.

Kuba Wojewódzki - kiedy i gdzie oglądać?

Kabaret Młodych Panów pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego już dziś wieczorem, 13 marca 2018. Program jak co tydzień zobaczycie o 22.30 na antenie TVN.