Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość", a widzowie popularnej telenoweli zastanawiają się, co stanie się z postacią Marka Mostowiaka, w którego aktor wcielał się przez ostatnich 18 lat. Jak to bywa w takich sytuacjach, opcje scenarzystów są dość ograniczone. Wszystkich fanów bohatera granego przez Kacpra Kuszewskiego możemy już teraz uspokoić - Marek Mostowiak nie zostanie uśmiercony. Jak więc twórcy "M jak miłość" zakończą wątek serialowej postaci? Wszystko jest już jasne!

Marek Mostowiak znika z "M jak miłość"

Kacper Kuszewski na planie "M jak miłość" pracuje do połowy lipca. To oznacza, że ostatnie odcinki z udziałem aktora zobaczymy dopiero po wakacyjnej przerwie w emisji serialu na antenie TVP2, jesienią 2018 roku. Co dalej z Markiem Mostowiakiem? - Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę - powiedziała Karolina Baranowska z PR serialu "M jak miłość" w rozmowie z Party.pl.

Jak udało się ustalić "Super Expressowi", scenarzyści "M jak miłość" wyślą Marka na stałe do Irlandii. Taki sprytny ruch pozostawia Kacprowi Kuszewskiego możliwość powrotu do serialu w przyszłości.

Zdjęcia Kacpra Kuszewskiego możecie obejrzeć w GALERII >>

ZOBACZ: KACPER KUSZEWSKI odchodzi z "M jak miłość" po 18 latach! Dlaczego?