Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość" - taka informacja pojawiła się w mediach w czerwcu b.r. Od tamtej pory widzowie popularnej telenoweli zastanawiali się, co stanie się z postacią Marka Mostowiaka, w którego aktor wcielał się przez ostatnich 18 lat. Wiele osób spodziewało się, że Marek Mostowiak zginie, tak jak przed laty jego żona, Hanka, którą grała Małgorzata Kożuchowska. Okazuje się, że scenarzyści przewidzieli dla niego zdecydowanie bardziej subtelne odejście niż legendarna śmierć Hanki Mostowiak. Sam aktor zresztą uprzedził produkcję, że "nie chce zginąć w kartonach".

Kiedy Marek Mostowiak zniknie z "M jak miłość"?

Kacper Kuszewski o odejściu z "M jak miłość" powiadomił producentów serialu już wiele miesięcy temu. Aktor chciał zadbać o to, by jego rozstanie z produkcją było dopracowane w scenariuszu.

„Dzięki temu można było tak poprowadzić wątek Marka w scenariuszu, by wszystko miało sens. Nie chciałem nagle zapaść na jakąś nieuleczalną chorobę albo skończyć w wypadku w kartonach” – mówi Kacper Kuszewski.

Dziś, 13 listopada, czyli w 1398. odcinku "M jak miłość", postać grana przez Kacpra Kuszewskiego definitywnie pożegna się z serialem.

Ostatni odcinek „M jak miłość” z Markiem

Marek Mostowiak pojawi się jeszcze w 1401. odcinku serialu, podczas ślubu Marysi i Artura. Potem postać grana przez Kacpra Kuszewskiego zniknie z serialu na dobre. Producenci nie zamknęli jednak aktorowi furtki i być może zdecyduje się on kiedyś jeszcze na powrót do "M jak miłość". Przypomnijmy, że ostatnio zapowiedziano że po 12 latach, na plan serialu wróci serialowy Kamil, czyli Marcin Bosak.

Kacper Kuszewski był związany z serialem "M jak miłość" od samego początku jego istnienia. Od 2000 roku, czyli przez ostatnie osiemnaście lat wcielał się w uwielbianego przez widzów, Marka Mostowiaka. To właśnie ta rola przyniosła mu popularność, rozpoznawalność i od niej zaczęła się jego kariera.