Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość". Aktor był związany z serialem od samego początku jego istnienia. Od 2000 roku, czyli przez ostatnie osiemnaście lat wcielał się w uwielbianego przez widzów, Marka Mostowiaka. To właśnie ta rola przyniosła mu popularność, rozpoznawalność i od niej zaczęła się jego kariera. Dlaczego więc Kacper Kuszewski po tak długim czasie postanowił pożegnać się z "M jak miłość"? Aktor ujawnił swoją decyzję w rozmowie z Super Expressem, ale niestety nie chciał opowiadać o powodach rozstania z popularną telenowelą. Jego jedyny komentarz w tej sprawie brzmiał...

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"

"Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego" - wyznał.

Być może decyzja Kacpra Kuszewska wiąże się z nowymi obowiązkami zawodowym aktora. Przypomnijmy, że niedawno Kuszewski wygrał 8. edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a następnie został jego jurorem.

ZOBACZ TEŻ: WERONIKA ROSATI wraca do "M jak miłość". Pamiętacie jej bohaterkę?

Odejścia Kacpra Kuszewskiego nie skomentowała jak na razie również produkcja "M jak miłość". Nie wiemy więc, jak zostanie zakończony wątek serialowego Marka Mostowiaka. Czy podobnie jak Hankę Mostowiak, spotka go tragiczna śmierć? A może zdecyduje się na zagraniczny wyjazd? Pozostaje nam czekać na decyzję scenarzystów "M jak miłość".

Będziecie tęsknić za Kacprem Kuszewskim w "M jak miłość"?