Kacper Ruciński będzie pierwszym gościem programu Kuba Wojewódzki Show, który stacja TVN pokaże już dziś o 22.30. Kacper znalazł się w programie z racji na fakt, że ostatnio napisał scenariusz do komedii „Juliusz”, w którym z resztą także sam zagrał. Kacper Ruciński na co dzień nie pracuje jednak jako scenarzysta, lecz jako stan-uper. Na czym polega jego profesja? Gdzie mogliście go już oglądać?

Kim jest Kacper Ruciński?

Kacper Ruciński już uważany jest za jednego z najlepszych polskich stand-uperów, czyli kabareciarzy w pojedynkę stawiających czoło widowni. Mieszka w Gdańsku, choć pochodzi z Malborka. Urodził się w 1984 roku. Ukończył Szkołę Podstawową nr 5. Jest absolwentem gdańskiej AWFiS. Mottem komika Kacpra Rucińskiego, jest „Kacper żartuje, Pan Bóg pointy nosi”. Jego nazwisko stało się rozpoznawalne kiedy jakiś czas temu stacja TVN pokazała programy „Roast Kuby Wojewódzkiego” oraz „Roast Michała Szpaka”, w których brał udział. Kacper Ruciński z reguły występuje razem z Abelardem Gizą i Katarzyną Piasecką, ale daje też występy solo. Bierze udział w programach stan-upperskich z cyklu „Stand-Up bez Cenzury” oraz „Gala Stand-up Comedy”. Setki filmików z jego występami na wydarzeniach stand-upperskich można także znaleźć na YouTube.

Kacper Ruciński - żona, wiek

Kacper Ruciński często opowiada podczas występów o swojej żonie. Chociaż bacznie chroni swoje życie prywatne, chętnie żartuje o swoim domu i rodzinie. Komik ma półtoraroczną córkę.

Kacper Ruciński - Instagram

Komik prowadzi swój profil na Instagramie. Możecie go odszukać na profilu @kacper_rucinski_official. Ma już ponad 9 tysięcy obserwujących!

Kacper Ruciński - dubbing

Kacper Ruciński u Kuby Wojewódzkiego zdradzi m.in., że nie raz idąc ulicą zdarza się dubbingować napotkanie przypadkowo zwierzęta? Jak to robi? Zobaczcie poniżej:

Kuba Wojewódzki Show - kiedy emisja?

Kuba Wojewódzki Show po wakacjach wraca do telewizji już dziś. Pierwszy odcinek show z Kacprem Rucińskim obejrzyjcie o 22.30 na TVN.