Agnieszka Kaczorowska, Anita Sokołowska, Joanna Przetakiewicz, Maja Sablewska, Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Krupa czy Kasia Zielińska w zaawansowanej ciąży, to gwiazdy, które zjawiły się na wtorkowej gali Flesz Fashion Night 2017. Na tę modową imprezę polscy projektanci przychodzą zawsze ze swoimi muzami. Nową muzą marki La Mania jest Agnieszka Woźniak-Starak. Najwyraźniej Przetakiewicz i Woźniak-Starak zbliżyły się do siebie na planie show "Azja Express 2", który Agnieszka prowadzi, a Joanna w nim występuje. Muzą marki Bizuu jest Zofia Ślotała, muzą Agnieszki Maciejak - modelka Edyta Zając-Rzeźniczak, Łukasza Jemioła - Hanna Lis, Mariusza Przybylskiego - Kasia Stankiewicz, Macieja Zienia - Kasia Warnke, zaś duetu MMC - blogerka modowa Jessica Mercedes Kirschner. Ale największą niespodzianką gali Flesz Fashion Night 2017 jest duży ciążowy brzuszek Kasi Zielińskiej! Aktorka podkreśliła swoje ciążowe krągłości, wybierając na wieczór długą i dopasowaną białą suknię. Przypomnijmy, że o tym, iż Zielińska jest w drugiej ciąży, dowiedzieliśmy się pod koniec lipca. Która z gwiazd wygląda najlepiej? Zobaczcie w naszej GALERII, którą aktualizujemy na bieżąco!

Nam najbardziej spodobały się stylizacje Julii Wieniawy, Jessiki Mercedes Kirschner i Karoliny Ferenstein-Kraśko. A Wam?

Na gali Flesz Fashion Night 2017 zjawili się też Tomasz Jacyków, Izabela Janachowska, Iwona Cichosz, Julia Wieniawa, Jessica Ziółek czy Paulina Drażba. Wszyscy w wieczorowych stylizacjach. W ramach gali odbędą się mini pokazy mody polskich projektantów. Na razie największe wrażenie zrobiła na wszystkich Kasia Zielińska, która promienieje w ciąży!

Czyli mamy za sobą dwie duże imprezy w przeciągu czterech dni: Bal Fundacji TVN 2017 i Flesz Fashion Night 2017. A sezon ledwie się rozpoczął...!

ZOBACZ GWIAZDY NA FLESZ FASHION NIGHT 2017>>