Trwa właśnie gala finałowa Festiwalu Filmowego w Gdyni 2016, podczas której jak co roku zostaną przyznane nagrody. To najważniejsza polska impreza filmowa, która przyczynia się do promocji polskiego dorobku filmowego zarówno w Polsce, jak i za granicą.

AKTUALIZACJA, Z OSTATNIEJ CHWILI: Złote Lwy 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni otrzymał film Ostatnia Rodzina o rodzinie Beksińskich

W tym roku odbywał się 41. Festiwal Filmowy w Gdyni, który właśnie dobiega końca. Galę finałową poprowadził Łukasz Nowicki w towarzystwie Aleksandry Rosiak.

Na festiwalu w Gdyni zaprezentowano oczekiwane filmy, o których głośno było jeszcze przed ich premierą - Ostatnią Rodzinę Jana Matuszyńskiego i Wołyń Wojciecha Smarzowskiego.

Oczywiście na festiwalu pojawiła się plejada gwiazd -  nowe małżeństwo w show-biznesie Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Magdalena Cielecka, Kinga Preis czy Sonia Bohosiewicz. Nie zabrakło również Moniki i Zbigniewa Zamachowskich oraz Marty Kaczyńskiej, która pochwaliła się odmienionym wizerunkiem. Pojawił się także Mateusz Damięcki z narzeczoną oraz Monika Olejnik z partnerem.

Panie głównie gustowały w ciemnych kreacjach. Wyłamała się z pewnością Magdalena Cielecka, która pojawiła się w białej asymetrycznej sukni. Na jasną suknię, a dokładnie srebrną, zdecydowała się Monika Zamachowska. W kobaltowych kreacjach pojawiły się Sonia Bohosiewicz oraz Aleksandra Rosiak, prowadząca galę. Sporą uwagę z pewnością przyciągnęła również Marta Kaczyńska, która zaskoczyła bardzo szczupłą sylwetką i elegancką koktajlową stylizacją.

W zjawiskowych kreacjach na gali zamykającej Festiwal Filmowy w Gdyni pojawiły się również Aleksandra Hamkało oraz Kasia Kwiatkowska. Hamkało zachwyciła szczupłą sylwetką po ciąży. Gwiazda pięknie prezentowała się na czerwonym dywanie.  Z kolei Kasia Kwiatkowska miała na sobie wieczorową czarną suknię do ziemi z głębokim dekoltem oraz modnymi opuszczonymi nisko na ramionach rękawkami.

Zobacz: Kasia Kwiatkowska na Festiwalu Filmowym w Gdyni zaskoczyła metamorfozą! Nigdy nie wyglądała równie sexy!

Zobaczcie w naszej galerii, kto uczestniczył w gali finałowej 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni!