Cara Delevingne i Kaia Gerber zostały przyłapane na czułościach w czasie środowego protestu Black Lives Matter przed Hall of Justice w Los Angeles. 27-letnią modelkę i 18-letnią córkę Cindy Crawford sfotografowano przytulające się i trzymające za ręce. Na jednej z fotografii paparazzich widać też, jak Delevingne obejmuje ręką Gerber w talii. To nie pierwszy raz, kiedy dziewczyny widziane są razem - w czerwcu sfotografowane je trzymające się za ręce podczas innego protestu związanego z inicjatywą Black Lives Matter.

Cara Delevingne i Kaia Gerber są parą?

Cara Delevingne w maju tego roku potwierdziła, że ona i Ashley Benson rozstały się po dwóch latach związku. Od tego czasu Benson spotyka się z muzykiem G-Eazym. Z kolei Kaia Gerber ma za sobą związek z Pete'em Davidsonem - byłym narzeczonym Ariany Grande, z którym rozstała się na początku roku. 

Cara Delevingne od lat otwarcie mówi o swoim biseksualizmie i z chęcią wspiera społeczność LGBTQ. Dwa lata temu wyznała, że nie przypisuje sobie żadnej płci i uważa się za panseksualistkę.

Ani Kaia ani Cara nie skomentowały na razie zdjęć zrobionych przez paparazzich.