Kaia Gerber i Pete Davidson spotykają się? 18-letnia córka Cindy Crawford i były narzeczony Ariany Grande zostali przyłapani podczas randki w Nowym Jorku. Jedna z fanek zrobiła im zdjęcie i opublikowała na Instagram Stories. Później widziano również jak komik wychodził z apartamentu modelki. Przypomnijmy, że Davidson jeszcze do niedawna był w związku z o 20 lat starszą od siebie Kate Beckinsale - czy teraz zdecydował się ulokować uczucia w młodszej wybrance?

Kaia Gerber i Pete Davidson są parą?

Kaia Gerber to 18-letnia córka supermodelki, Cindy Crawford. Jak na swój młody wiek ma naprawdę bogate portfolio: w wieku 10 lat wystąpiła w kampanii Versace, występowała na okładkach najlepszych modowych magazynów, a także została muzą Karla Lagerfelda i otworzyła pokaz Chanel.

Pete Davidson nie ma z kolei zbyt dobrej opinii w branży. Komik znany jest ze swojego czarnego humoru, zdarzyło mu się nawet żartować zamachu terrorystycznego, czy śmierci własnego ojca. Głośno było również o jego zaręczynach z Arianą Grande, na które para zdecydowała się zaledwie po kilku tygodniach związku (równie szybko się później rozstała).

Zdjęcie Kai i Pete'a zobaczycie w naszej GALERII.