Kaia Gerber i Pete Davidson razem na ślubie znajomych. To już oficjalne - córka Cindy Crawford i kontrowersyjny komik są parą! Pierwsze plotki o związku Gerber i Davidsona pojawiły się w październiku, kiedy jedna z fanek przyłapała ich na randce w Nowym Jorku, a zdjęcie ze spotkania opublikowała na Instagramie. Wtedy jednak jeszcze nikt nie brał ich relacji na poważnie. Fani 18-latki nie mogli uwierzyć, że młoda, piękna modelka zdecydowała się na związek z komikiem, który nie ma najlepszej opinii w show-biznesie.

Kaia Gerber i Pete Davidson są razem

Pete Davidson znany jest ze swojego "czarnego humoru". Kiedy był zaręczony z Arianą Grande, zdarzyło mu się żartować z zamachu terrorystycznego podczas koncertu ukochanej w Manchesterze. Innym razem nie miał problemu, aby w jednym z wystąpień poruszyć temat swojego zmarłego w zamachu na World Trade Center ojca. Jego związek z Arianą Grande trwał niespełna pół roku, a po rozstaniu z wokalistką Davidson przez jakiś czas spotykał się ze starszą od siebie o 20 lat Kate Beckinsale.

Reputacja Kai Gerber jest z kolei nieskazitelna. 18-latka jest córką jednej z najbardziej ikonicznych modelek, a w ostatnich latach udało jej się osiągnąć w branży mody naprawdę sporo. Otwierała pokazy najlepszych projektantów, pojawiała się na okładkach topowych pism, była też ulubienicą Karla Lagerfelda. Jej związek z kontrowersyjnym Davidsonem jest więc niemałym zaskoczeniem.

Myślicie, że Cindy Crawford polubiła nowego chłopaka córki?

Zdjęcia Kai Gerber i Pete'a Davidsona obejrzycie w GALERII.