Kaia Gerber i Pete Davidson nie są już razem. 18-letnia modelka i były narzeczony Ariany Grande postanowili zakończyć swój 3-miesięczny związek i rozejść się w swoje strony. Jak podaje "Page Six", przyczyną rozstania pary były prawdopodobnie problemy, z którymi zmaga się Davidson. Komik przyznał się, że cierpi na zdiagnozowane zaburzenia osobowości: - Wygląda na to, że Pete i Kaia nie są już razem. Dla Kai ten związek stał się bardzo przytłaczający. Pete jest bardzo ostry w stosunku do swoich dziewczyn, a ona ma zaledwie 18 lat i to było dla niej zbyt wiele. Udział w zakończeniu związku mogli mieć też rodzice Kai Gerber - Cindy Crawford i Rande Gerber, którzy nie byli zachwyceni, że ich córka spotyka się z kontrowersyjnym komikiem.

Kaia Gerber i Pete Davidson rozstali się

Kaia Gerber i Pete Davidson po raz pierwszy byli widziani razem w październiku 2019 roku, podczas randki w Nowym Jorku. Wtedy jednak jeszcze nikt nie brał ich relacji na poważnie, a fani nie mogli uwierzyć, że piękna modelka zdecydowała się na romans z komikiem, który nie cieszy się zbyt dobrą opinią. Pete Davidson ma bowiem w zwyczaju prezentować swój czarny humor w programie "Saturday Night Live" i zdarzało mu się żartować z zamachu terrorystycznego podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze, czy własnego ojca - strażaka, który zmarł w zamachu na World Trade Center.

Oprócz czarnego humoru, domeną Davidsona są również dosyć krótkie związki. W przeszłości komik był związany z m.in. z Margaret Qualley, Kate Beckinsale oraz Arianą Grande (para zaręczyła się, a następnie rozstała po 4 miesiącach).

ZOBACZ TEŻ: PETE DAVIDSON Narzeczony Ariany Grande żartuje z zamachu w Manchesterze! Matka jednej z ofiar : "Obrzydliwe"