Dzieci Cindy Crawford podbijają świat modelingu. Odkąd Cindy zapowiedziała, że wycofuje się z modelingu, cała uwaga została skupiona na dzieciach Crawford. Nic w tym dziwnego, bo zarówno Kaia Gerber, jak i Presley Gerber mają ku temu warunki. Mama ułatwiła im wejście w świat mody i przekazała pałeczkę. Jak radzą sobie Kaia i Presley? Lepiej niż można było się spodziewać!

Jako pierwsza zadebiutowała córka Cindy Crawford, Kaia Gerber. Choć dziewczyna ma zaledwie 15 lat, świetnie odnalazła się w świecie mody. Już jako czternastolatka podpisała kontrakt z marką Chrome Hearts. Co więcej, wraz z mamą pojawiła się na okładce Vogue’a. Wówczas zaczęto porównywać urodę obu pań. Nie ma się co dziwić, bo Kaia to wierna kopia swojej mamy!

ZOBACZ: REESE WITHERSPOON I CINDY CRAWFORD Ich córki mogłyby być ich bliźniaczkami! [ZDJĘCIA]

Całkiem nieźle w świecie mody radzi sobie także syn Cindy Crawford, Presley Crawford. Chłopak ma 17 lat i bardziej przypomina ojca, Rande’a Gerbera. Blondyn o orzechowych oczach przyciąga uwagę. Już ma na koncie kampanię i pokaz u Dolce&Gabbana. Pozował także dla Calvina Kleina i L’uomo Vogue.

Jego uroda i talent do modelingu został również dostrzeżony podczas Fashion Los Angeles Awards, gdzie przyznano mu tytuł „wschodzącej gwiazdy modelingu”. Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają dzieci Cindy Crawford! Już okrzyknięto ich najpiękniejszym rodzeństwem na świecie. Mówi się także, że zajmą miejsce Gigi i Belli Hadid, a rok 2017 to z pewnością będzie ich rok. Śledźcie ich modowe poczynania - o nich będzie głośno!