Kaia Gerber - córka Cindy Crawford, szturmem weszła do świata modelingu i podbiła wybiegi wszystkich najważniejszych projektantów. Niesamowicie fotogeniczna 16-latka jest na najlepszej drodze, aby powtórzyć sukces swojej mamy i osiągnąć bardzo dużo w branży mody. Kaia Gerber to bowiem nowa ulubienica projektantów, która stanowi bardzo poważną konkurencję dla Kendall Jenner, czy sióstr Gigi i Belli Hadid. Bo tak imponującego debiutu na Tygodniu Mody już dawno nie było! Kim jest Kaia Gerber, córka Cindy Crawford, o której na pewno jeszcze nie raz usłyszycie?

Kaia Gerber jak na 16-latkę ma naprawdę imponujące portfolio. Kampania Versace w wieku 10 lat, okładka francuskiego Vogue'a, czy pojawienie się na wybiegach takich domów mody jak Versace, Givenchy i otworzenie pokazu Chanel (!) - to tylko niektóre rzeczy, które udało się osiągnąć pięknej córce Cindy Crawford. Dziewczyna ma już również na swoim koncie kontrakt z prestiżową agencją modelek IMG oraz zostanie twarzą perfum Marca Jacobsa. 

Kaia Gerber jest ulubienicą projektantów. Karl Lagerfeld nazwał ją swoją nową muzą i pozwolił otworzyć jej pokaz Chanel, a Donatella Versace mówi o niej: 

"Kaia, tak samo jak jej matka posiada niezwykły, wrodzony talent. Kamera naprawdę ją kocha." 

Kaia Gerber mimo wielkiego zainteresowania jej osobą, wydaje się być bardzo normalną nastolatką i nie wygląda na to, aby tzw. sodówka uderzyła jej do głowy. Dziewczyna świetnie godzi obowiązki szkolne z karierą modelki, a także podkreśla, że edukację stawia na pierwszym miejscu:

"Jest mi naprawdę ciężko, kiedy tyle rzeczy dzieje się naraz, ale do szkoły chodzę codziennie - zawsze będzie ona moim priorytetem " - wyznała Kaia w jednym z wywiadów. 

Jak Wam się podoba córka Cindy Crawford? Myślicie, że powtórzy sukces mamy? Póki co, wszystko na to wskazuje... ;)

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda 16-letnia Kaia Gerber ---> 

 

@britishvogue out now

Post udostępniony przez Kaia (@kaiagerber) 11 Wrz, 2017 o 10:40 PDT