Kaia Gerber jest na najlepszej drodze, aby powtórzyć sukces swojej mamy i osiągnąć bardzo dużo w branży mody. 17-latka została ulubienicą projektantów i obecnie stanowi poważną konkurencję dla Kendall Jenner, czy sióstr Hadid. Jak na swój wiek, Gerber ma naprawdę imponujące portfolio. Kampania Versace w wieku 10 lat, okładka francuskiego Vogue'a, czy pojawienie się na wybiegach takich domów mody jak Versace, Givenchy i otworzenie pokazu Chanel - to tylko niektóre rzeczy, które udało się osiągnąć pięknej córce Cindy Crawford. Dziewczyna ma już również na swoim koncie kontrakt z prestiżową agencją modelek IMG oraz zostanie twarzą perfum Marca Jacobsa. Mimo wielkiego zainteresowania jej osobą, Kaia Gerber wydaje się być bardzo normalną nastolatką i nie wygląda na to, aby tzw. sodówka uderzyła jej do głowy. Dziewczyna świetnie godzi obowiązki szkolne z karierą modelki, a także podkreśla, że edukację stawia na pierwszym miejscu.

Styl Kai Gerber: dwurzędowa marynarka

Kaia Gerber pomimo młodego wieku, lubi bawić się modą i zawsze stawia na największe trendy. Ostatnio podczas spaceru po Nowym Jorku, modelka miała na sobie bladozieloną oversizową marynarkę z Mango z ozdobnymi guzikami przy mankietach. Dobrała do niej klasyczne letnie elementy garderoby w postaci jeansowych szortów, trampek oraz t-shirtu. Dwurzędowy model marynarki jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie i idealnie sprawdzi się zarówno przy eleganckiej, jak i sportowej stylizacji.

Marynarkę Kai Gerber kupicie w Mango za 299,90 zł. Wybraliśmy dla Was również podobne dwurzędowe marynarki, które możecie sprawdzić poniżej: