Sandra Kubicka i Kaio Goncalves tworzyli do niedawna bardzo szczęśliwą parę. Zakochani planowali nawet wspólny ślub. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała im plany. Jak się jednak okazało powody były zupełnie inne. Tuż po powrocie do Polski modelka zdradziła, że powodem rozstania był brak szacunku jej byłego partnera. Głos w tej sprawie postanowił także zabrać 39-latek, który zdradził kulisy ich, jak się okazuje, burzliwej relacji. 

SPRAWDŹ: KAIO ALVES GONCALVES o związku z Sandrą Kubicką: "Próbowałem zerwać z nią od grudnia, jej działania były przerażające"

Przed kilkoma dniami Kaio wyznał m. in., że to on jako pierwszy próbował zerwać zaręczyny z Sandrą, ale nie robił tego w obawie, że modelka może zrobić sobie krzywdę.

[pisownia oryg.] Próbowałem zerwać z Sandrą od grudnia, wszyscy nasi przyjaciele i rodzina wiedzą o tym, a wiele działań Sandry było bardzo przerażających, że nawet grozi jej śmiercią, jeśli ją opuszczę i dlatego próbowałem, aż w końcu zdała sobie sprawę, że nie było tu dla niej nic więcej. Więc teraz masz prawdę, którą zasługujesz poznać i jedynym powodem, dla którego mówię Wam jest to, że nie mogę znaleźć tutaj miejsca i patrzeć jak próbuje zbudować wizerunek oparty na kłamstwach.

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves rozstali się

W sobotę na instagramowym profilu Kaio pojawił się bardzo tajemniczy wpis: - Jeżeli to jest ten "diament", to bez dwóch zdań wolę srebro. Internauci nie mają jednak wątpliwości, że w ten sposób amerykański biznesmen chciał dogryźć swojej byłej partnerce. 

Czy Sandra odpowie na zaczepkę byłego narzeczonego? 

ZOBACZ TAKŻE: SANDRA KUBICKA komentuje wpis Kaio: "Miałam depresję. Wstyd mi, że tak długo próbowałam utrzymać ten związek" [TYLKO U NAS]