Kaio Alves Goncalves postanowił publicznie skomentować rozstanie z Sandrą Kubicką. Para, która była zaręczona i szykowała się do ślubu, niespodziewanie zakończyła swój związek w maju tego roku, a modelka wyprowadziła się z Miami do Polski. Na swoim Instagramie wyznała, że przyczyną zerwania był brak szacunku ze strony o 15 lat starszego od niej biznesmena i jego imprezowe życie. - Jak ktoś przestaje Was szanować, to się odchodzi. Wiem, że w moim młodym życiu byłam już dwa razy zaręczona, więc coś w tym jest, że faceci chcą mnie od razu usadzić. Ale nie wyszło, bo ja mam swoje standardy i ich nie zaniżam. To oni mają do nich dorównać - mówiła Kubicka.

Kaio Alves Goncalves o rozstaniu z Sandrą Kubicką: "Musicie wiedzieć, jaką ona jest osobą"

Teraz swoją wersję postanowił przedstawić w mediach społecznościowych były narzeczony Sandry Kubickiej. Kaio w długim poście zaprzeczył, jakoby ze swoją obecną partnerką Viktorią spotykał się już w czasie kryzysu w związku z Sandrą i przyznał, że to modelka swojego obecnego partnera - Wiktora Waligórę, poznała mieszkając jeszcze w ich domu w Miami. Goncalves zdradził również kulisy ich, jak się okazuje, burzliwej relacji.

- Mówiąc wprost, poznałem Viktorię 2 tygodnie temu, nie widziałem ani nie słyszałem o niej wcześniej. Sandra zaczęła rozmawiać z Wiktorem (aktualnym chłopakiem), gdy była w moim domu na 3 tygodnie przed jej wyjazdem, a ja piszę to tylko dlatego, że Wy Polacy musicie znać prawdę i rodzaj osoby, którą ona jest. Zawsze będzie starała się wyglądać dobrze niszcząc innych, ale wybrała niewłaściwego faceta, aby to zrobić.

ZOBACZ TEŻ: WIKTOR KAROL WALIGÓRA - kim jest nowy partner Sandry Kubickiej?

Biznesmen wyznał, że to on jako pierwszy próbował zerwać zaręczyny z Sandrą Kubicką, ale nie robił tego w obawie, że modelka zrobi sobie krzywdę.

- [pisownia oryg.] Próbowałem zerwać z Sandrą od grudnia, wszyscy nasi przyjaciele i rodzina wiedzą o tym, a wiele działań Sandry było bardzo przerażających, że nawet grozi jej śmiercią, jeśli ją opuszczę i dlatego próbowałem, aż w końcu zdała sobie sprawę, że nie było tu dla niej nic więcej. Więc teraz masz prawdę, którą zasługujesz poznać i jedynym powodem, dla którego mówię Wam jest to, że nie mogę znaleźć tutaj miejsca i patrzeć jak próbuje zbudować wizerunek oparty na kłamstwach.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

ZOBACZ TEŻ: SANDRA KUBICKA o rozstaniu z narzeczonym: "Jak ktoś przestaje Cię szanować, to odchodzisz"