Kaja Paschalska popularność zdobyła rolą w serialu "Klan", gdzie wciela się w postać Oli. Rudowłosa piękność swego czasu próbowała też sił w branży muzycznej, jednak nie udało jej się odnieść spektakularnych sukcesów jako wokalistce. Mimo to Kaja wciąż dzieli się swoją pasją do muzyki i raz na jakiś czas publikuje swoje popisy wokalne w sieci. Zainteresowaniem mediów cieszył się też jej związek z raperem VNM, którego zakończenie aktorka potwierdziła na swoim profilu.

Kaja Paschalska potwierdza rozstanie

Pierwsze wspólne zdjęcie Kai i Tomka Lewandowskiego pojawiło się w sieci w ubiegłym roku. Para niechętnie udzielała się medialnie. 36-latek jest znany głównie fanom hip hopu - ma na koncie współprace z takimi twórcami jak Sokół czy Pezet. O tym, że para nie jest już razem, fani muzyka dowiedzieli się z jednego z wersów jego utworu:

Jedenasty marca ja i miłość mojego życia are no more/Moje ziomki wynajęli mi Condo/W głowie myśli czarne jak Mordor/Ale dopiero miał zacząć się horror - słyszymy.

Fani pary od razu zaczęli wypytywać Kaję o inspirację tekstu VNM-a. 34-latka w końcu odniosła się do komentarzy, pisząc na swoim profilu:

Tomek wybrał życie beze mnie. Proszę, uszanujcie moją prywatność i nie zadawajcie więcej pytań.

Faktycznie, na próżno szukać innych wypowiedzi Kai Paschalskiej na temat jej rozstania z Lewandowskim. Sugestywne może być też jedno z ostatnich opublikowanych przez nią zdjęć, które aktorka opatrzyła cytatem:

Nie oglądaj się za siebie, chyba że to dobry widok.