Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz-Zapała i Sławomir kilka lat temu podbili serca wielu Polaków. Ich hit "Miłość w Zakopanem" zna chyba każdy. Para zawsze występuje w duecie. Teraz, partnerkę (życiową i sceniczną) wokalisty będziemy mogli zobaczyć u boku kogoś innego, a mianowicie jednego z utytułowanych tancerzy, występujących w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Kajra wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Jak przyznała Kajra w rozmowie z Pomponikiem, już wcześniej otrzymywała propozycje udziału w telewizyjnych show. Wokalistka ujawniła także, że nigdy nie miała do czynienia z tańcem towarzyskim, więc czeka ją prawdziwe wyzwanie.

Już kilka razy otrzymywałam różne propozycje do telewizyjnych programów - nigdy nie było dobrego momentu, aby je przyjąć. Codzienne zajętości, malutki synek i praca 24/h, setki koncertów, plany zdjęciowe, plany teledysków, teatr - to było bez szans. [...] Decyzje podjęłam jednak chyba dość impulsywnie - nigdy w życiu nie tańczyłam. O tańcu towarzyskim pojęcia nie mam i zawsze chce prowadzić. Będzie to dla mnie bardzo trudne wyzwanie - powiedziała.

Kajra jeszcze nie rozpoczęła treningów ze względu na napięty grafik.

Uwielbiam całą produkcję programu - od techniki, przez pion beauty, tancerzy, orkiestrę Szymusia - wspaniale było się z nimi widywać przy występach gościnnych - więc teraz naprawdę trudno było mi odmówić. Treningów jeszcze nie zaczęłam - może w sierpniu się uda - teraz nie pozwalają na to moje zajętości - przyznała.

Co o występie żony sądzi Sławomir, który wcześniej wystąpił w "Tańcu z gwiazdami"?

Co na to Sławomir? Możecie posłuchać odpowiedzi w naszym najnowszym singlu, który właśnie się ukazał - przyznała rozbawiona wokalistka.

Odpowiadamy - nowy singiel pary nosi tytuł "Boli D*pa". 

Przypomnijmy, wśród gwiazd, które zatańczą w nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" znajdą się także Oliwia Bieniuk, modelka, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, himalaista Denis Urubko i znana z programu TTV "Googlebox", Sylwia Bomba. 

Kim jest Kajra - Magdalena Kajrowicz-Zapała?

Kajra urodziła się 27 kwietnia 1984 w Wałbrzychu. W 2007 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Podczas studiów grała w produkcjach w reżyserii Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego ("Miłość w przejściu podziemnym"), czy Michała Kwiecińskiego ("Jutro idziemy do kina"), a także w filmach bollywood. W latach 2005–2009 była członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej. Od 2011 jest żoną aktora i piosenkarza Sławomira Zapały. Mają syna Kordiana (ur. 9 września 2016).

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę. Na widzów czeka istotna zmiana