Kalendarz 2018 Anny Lewandowskiej pod tytułem "Healthy Year by Ann" już 25 października trafił do księgarń w całej Polsce. Kalendarz stworzony przez Anię Lewandowską podzielony jest na 12 rozdziałów odpowiadających kolejnym miesiącom. W każdej z części znajdziemy tygodniowy terminarz z miejscem na osobiste notatki. Dodatkowo Anna Lewandowska przygotowała w dedykowane miejsca, w których możemy zapisywać wyznaczone sobie cele czy ćwiczenia motywacyjne. Każdy z miesięcy to nowe przepisy kucharskie wykorzystujące sezonowe produkty i uwzględniające zapotrzebowanie naszego organizmu o konkretnej porze roku. W kalendarzu znalazły się także propozycje treningów, a każdy z miesięcy rozpoczyna się krótkim wstępem autorki, który wzbudzi refleksję czytelnika nad czekającymi go w danym czasie wyzwaniami.

 - Jeśli chcesz zmienić złe nawyki na dobre, cieszyć się dobrym samopoczuciem, odnaleźć radość życia, zadbać o najcenniejszy skarb jakim jest zdrowie i rozpocząć przygodę ze sportem - pomoże Ci w tym roczny plan, który przygotowałam specjalnie dla Ciebie. Otwórz się na zmiany i skorzystaj z moich wskazówek, a z tygodnia na tydzień będziesz czuć się lepiej! Daj sobie szansę na lepszy rok - mówi Anna Lewandowska.

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY czytają córce Klarze książeczkę! Biorą też udział w szczytnej akcji!

Kalendarz 2018 Anny Lewandowskiej

Co jeszcze znajdziemy w kalendarzu Anny Lewandowskiej na 2018 rok? Czytelny zapis dat uwzględnia najważniejsze święta, podpowiada również jakie imieniny obchodzimy danego dnia. Całość wydana jest w przejrzystej formie pozwalającej prowadzić własne notatki na prawie każdej stronie kalendarza.

Pierwsze zdjęcia Anny Lewandowskiej z jej książkowego kalendarza motywacyjnego znajdziecie już teraz w naszej GALERII. Jak Wam się podobają? Kupicie kalendarz motywacyjny Anny Lewandowskiej na rok 2018? ;-)