Kalendarz Anny Lewandowskiej na rok 2020 w środę, 18 września, trafia do sprzedaży w całej Polsce. A już teraz dowiesz się, co w nim znajdziesz, oraz zobaczysz premierowo piękne zdjęcia trenerki, autorstwa fotografki Marty Wojtal, jakie trafiły na karty kalendarza. To już kolejny kalendarz Lewandowskiej wydany nakładem wydawnictwa Burda Książki. Wszystkie poprzednie były hitem - fanom Ani spodobały się motywacyjne przesłania i  żywieniowe porady, jakie gwiazda zamieszcza regularnie w swoich kalendarzach. A co znajdziemy w tym najnowszym? Sprawdźcie PONIŻEJ.

Kalendarz Anny Lewandowskiej 2020

Rok to prawdziwy skarbiec bezcennych chwil. Jak przeżyć go świadomie? Jak żyć w równowadze, spełnieniu, szczęściu i zdrowiu? W tym pomoże Anna Lewandowska i przygotowany przez nią specjalny plan na rok 2020. Premiera nowego kalendarza Twój Rok 2020. 12 kroków do pełni życia już 18 września.

Podstawowymi motorami, które napędzają Annę Lewandowską do działania są ambicja i chęć rozwoju, a najważniejsza w tym wszystkim jest wytrwałość. Annę nauczył tego sport, a ta droga zawodowa ma wiele odsłon. Każda z nich to powód do dumy i dowód na to, że nie poddała się na żadnym z jej etapów. W natłoku wyzwań i wszystkich codziennych obowiązków ta jedna z najpopularniejszych polskich sportsmenek stara się znajdować czas dla siebie i swoich bliskich. Wie, jak ważne jest dbanie o siebie, bliskich i docenianie własnego zdrowia oraz to, aby w życiu obecne były spokój i równowaga.

Anna Lewandowska pokazuje, że każdy miesiąc to nowe wyzwanie. Jak wyznaczać cele na nowy rok? Jak miesiąc bez cukru pozwoli zregenerować umysł i ciało? Dlaczego to z miłości do siebie warto być aktywnym? Z Anią będzie to bez wątpienia wyjątkowy i niepowtarzalny rok życia. Wystarczy tylko otworzyć się na zmiany, zachwycić się sobą i światem! Cena kalendarza to 44,90 zł.

ZOBACZ zdjęcia z kalendarza Anny Lewandowskiej 2020 w naszej GALERII>>