Kalendarz Pirelli 2019 opowiada historie czterech fikcyjnych kobiet, w które wcieliły się uznawane na całym świecie kobiety sukcesu. W wyjątkowej sesji wystąpiły topmodelki Gigi Hadid i Laetitia Casta, czarnoskóra balerina Misty Copeland oraz aktorka znana m.in. z serialu "Ozark", Julia Garner. Autorem zdjęć do kalendarza Pirelli 2019 jest ceniony fotograf, Albert Watson, który ma na swoim koncie ponad setkę okładek magazynu „Vogue” oraz sesje zdjęciowe z udziałem takich gwiazd jak Kate Moss, Cindy Crawford, Naomi Campbell. Do współpracy zaprosił również projektanta Alexandra Wanga i tancerza Siergieja Połunina. 

Kalendarz Pirelli 2019 ZDJĘCIA

Kalendarz Pirelli jest uznawany za najseksowniejszy kalendarz świata mody. Włoskie wydawnictwo Pirelli od 1964 roku pokazuje wyjątkowe fotografie skąpo ubranych modelek, celebrytek i aktorek. W ciągu tych wszystkich edycji powoli przełamywano tematy tabu. W 2016 roku po raz pierwszy zdjęcia przedstawiały w większości ubrane kobiety. W 2013 roku Adriana Lima była pierwszą ciężarną kobietą, która wystąpiła w sesji zdjęciowej do kalendarza Pirelli. Z kolei aktorka Małgosia Bela jest pierwszą Polką, która znalazła się na stronach prestiżowego kalendarza Pirelli 2009. Pierwszy egzemplarz kalendarza tradycyjnie jest przekazywany królowej Elżbiecie II. Do Polski trafia zaledwie 150 egzemplarzy.

Jak Gigi Hadid, Laetitia Casta, Misty Copeland, Julia Garner i Alexander Wang wypadli w sesji zdjęciowej do kalendarza Pirelli na 2019 rok?

Zobaczcie w naszej GALERII --->