Kalendarz Pirelli 2019 jest już w przygotowaniu. Co jednak najważniejsze, powstała już sesja zdjęciowa do tego najbardziej prestiżowego kalendarza świata! Kto w niej wystąpił? W sesji do kalendarza pojawiły się topowe modelki Gigi Hadid i Laetitia Casta, primabalerina Misty Copeland, aktorka Julia Garner i projektant Alexander Wang. Firma Pirelli pokazała już ujęcia z sesji zdjęciowej, której autorem jest Albert Watson. Ujawniono też, jaki będzie motyw przewodni przyszłorocznej edycji kalendarza. Jaką historię będzie on zatem opowiadał?

Kalendarz Pirelli 2019 - gwiazdy

Kalendarz Pirelli na 2019 rok ma opowiadać historie czterech fikcyjnych kobiet, w które wcieliły się uznawane na całym świecie kobiety sukcesu. A są to top-modelki Gigi Hadid i Laetitia Casta, czarnoskóra tancerka baletowa Misty Copeland oraz aktorka Julia Garner. Na ujawnionych zdjęciach z planu sesji widzimy także projektanta Alexandra Wanga i tancerza Siergieja Połunina.

Kalendarz Pirelli 2019 - zdjęcia

Kalendarz Pirelli na 2019 ma zostać utrzymany w bardzo filmowym klimacie. Zdjęcia, które do niego trafią, mają opowiadać historie czterech silnych kobiet: kobiet, które dążą do realizacji własnych marzeń i ambicji. Autorem zdjęć, które realizowano wiosną w Nowym Jorku i Miami jest Albert Watson, który ma na swoim koncie ponad setkę okładek magazynu „Vogue” oraz sesje zdjęciowe w udziałem takich gwiazd jak Kate Moss, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Mick Jagger i inni.

Jak Gigi Hadid i Laetitia Casta, Misty Copeland, Julia Garner i Alexander Wang S w sesji zdjęciowej do kalendarza Pirelli na 2019?

Zobaczcie w naszej BOGATEJ GALERII --->