Kamil Durczok w lateksie to widok, którego raczej nikt się nie spodziewał. A jednak! Dziennikarz opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie ze swoją dziewczyną, na którym zaprezentował w całej okazałości ich zwariowane stroje na Halloween 2017. Julia Oleś-Miła jako mroczna i seksowna pielęgniarka na pewno zwróciła uwagę internautów, ale i tak nie była w stanie przebić zainteresowania, jakie wywołała stylizacja jej partnera. Durczok spowodował niemałą sensację w sieci swoimi gołymi ramiona, ale przede wszystkimi śliskimi, czarnymi spodniami...

- Gdzie pejcz? - niektórym komentującym na Instagramie stroje Kamila Durczoka i Julii Oleś najwyraźniej skojarzyły się z klimatami sado-maso ;-).

ZOBACZ: JUSTYNA STECZKOWSKA wróciła do męża? Wiemy, co dalej z małżeństwem piosenkarki!

Kamil Durczok w lateksowych spodniach

Kamil Durczok i jego dziewczyna nie czekali na 31 października i, wzorem zagranicznych gwiazd, postanowili zorganizować sobie imprezę z okazji Halloween 2017 już kilka dni wcześniej. Większość fanów pochwaliła go za dystans do siebie i poczucie humoru, ale jego przebranie nie wszystkim przypadło do gustu. Dziennikarz odpowiedział nawet jednej z użytkowniczek Instagrama.

- Może to Panią zaskoczy, ale w tej aplikacji jest opcja wyłączenia śledzenia. Proszę się nie wahać i użyć hej natychmiast. Może podniesie to Pani poziom dystansu. Do siebie i innych. Dobrej zabawy za rok - napisał Kamil Durczok.

A wy co sądzicie o strojach Kamila Durczoka i Julii Oleś na Halloween?