Kamil Durczok zakochany! Były szef "Faktów" TVN pochwalił się swoją nową miłością na Instagramie. Durczok niedawno założył konto w serwisie i od razu pochwalił się uroczym zdjęciem z ukochaną. A kim jest nowa dziewczyna Kamila Durczoka? Ta piękna blondynka to 27-letnia Julia Oleś-Miła. Podobno u jej boku Durczok w końcu odnalazł spokój, nie przejmuje się już tak bardzo pracą, mniej się denerwuje i zaczął na nowo doceniać życie. Przypomnijmy, że wizerunek dziennikarza znacząco ucierpiał po tym, jak jeden z tygodników opublikował szereg artykułów, w którym Durczoka oskarżano m.in. o mobbing. Dziennikarz rozstał się wówczas z "Faktami" TVN (a był szefem całego zespołu), zrobił sobie dłuższą przerwę od pracy i od mediów. A potem wrócił z własnym serwisem internetowym Silesion.pl. Na początku 2017 roku Kamil Durczok rozstał się z żoną, Marianną Dufek. Ale dziś znów jest szczęśliwie zakochany! Co wiadomo o Julii Oleś-Miłej?

ZOBACZ: KAMIL DURCZOK pierwszy raz oficjalnie z nową dziewczyną. Jak się prezentowali na ściance? [FOTO]

Nowa partnerka Kamila Durczoka jest od niego o 22 lata młodsza i współpracowała z dziennikarzem przy budowie jego serwisu informacyjnego. Oleś-Miła obecnie pracuje na stanowisku Dyrektora Programowego Silesion.pl. Wśród znajomych Julii na Facebooku są m.in. aktorka Maja Bohosiewicz i prezenter Krzysztof Ibisz. Durczok pochwalił się niedawno dwoma zdjęciami ukochanej na Instagramie. Na jednym pozuje razem z nią do selfie, a na drugim widzimy tylko zgrabne nogi Julii Oleś-Miłej. Para wybrała się na urlop do Władysławowa i właśnie tam zrobili sobie romantyczne "selfie". Julia towarzyszyła Kamilowi już w zeszłym roku podczas działań promujących jego książkę.

Tak jak Durczok, Oleś-Miła też ma dziecko z poprzedniego związku. Kamil ma syna z małżeństwa z Marianną Dufek, zaś Julia ma córkę. Jak widzimy na Instagramie dziennikarza, ich miłość kwitnie!

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na ramówce TVN jesień/zima 2017. Kto się pojawił?