Jak informuje „Super Express”, związek Marianny Durczok i Kamila Durczoka odchodzi w zapomnienie. Durczokowie się rozwodzą. Wedle informacji tabloidu to żona dziennikarza wniosła pozew o rozwód. O rozwodzie pary było głośno już kilka lat temu. Wówczas Kamil i Marianna żyłi w separacji, a mówiono, że Durczok zaangażował się w nowy związek z koleżanką z pracy. Dziennikarz nigdy nie odniósł się do tych plotek. W 2015 roku wybuchła afera z Durczokiem w roli głównej. Pojawiły się poważne oskarżenia dotyczące molestowania przez Kamila Durczoka podległych mu pracownic. Życie zawodowe Durczoka legło wtedy w gruzach, ale w życiu prywatnym dziennikarza zaczęło się układać.

W wyniku tej sytuacji Kamil Durczok stracił pracę w „Faktach TVN”, przeszedł załamanie nerwowe, na jakiś czas zniknął z mediów. Szybko jednak zebrał siły i próbował walczyć o dobre imię w sądzie. Durczok wrócił też do dziennikarstwa informacyjnego, udzielił kilku mocnych wywiadów i wydał książkę. Największym oparciem, jak wielokrotnie podkreślał w wywiadach, była dla niego żona, Marianna Durczok. Dziennikarz na każdym kroku podkreślał, że to dzięki żonie przetrwał ten trudny okres w swoim życiu. Kamila i Mariannę widywano na wspólnych spacerach, widać było, że kłopoty bardzo ich do siebie zbliżyły.

Przypomnijmy, że Marianna Durczok i Kamil Durczok są małżeństwem od ponad dwudziestu lat.  Niestety, okazuje się, że ich małżeństwo tym razem naprawdę się zakończy. Marianna Durczok wniosła pozew rozwodowy. Jak informuje „Super Express”, para rozpoczęła proces sądowy, mający ostateczne zakończyć ich małżeństwo.

Podobno jednym z sygnałów, że między małżonkami się nie układa, było poinformowanie przez Mariannę policji, że mąż przetrzymuje w domu broń. Gazeta twierdzi, że pistolety zostały zatrzymane, a dziennikarz mimo tego, że ma na nie pozwolenia, nie mógł ich odzyskać, ponieważ Marianna nie stawiła się na komendzie w celu złożenia wyjaśnień. Ta kłótnia miała być powodem skierowania pozwu rozwodowego do sądu  – podaje Super Express.

Czy faktycznie małżeństwo Durczoków przechodzi do historii? Czy może to tylko kolejny kryzys w ich związku?