Kamil Glik po raz drugi został ojcem. Żona obrońcy AS Monaco i reprezentacji Polski podzieliła się tą radosną nowiną z fanami i mediami w czwartek, 7 marca 2019 za pośrednictwem Instagrama. Marta Glik nie tylko pochwaliła się pierwszymi zdjęciami noworodka, ale także od razu zdradziła płeć swojego drugiego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? Wszystko jest już jasne. Kamil Glik i jego żona właśnie przywitali na świecie swoją drugą córkę. 

Nasza Księżniczka już z nami. Kocham - napisała Marta Glik w czwartek wieczorem na swoim profilu.

Żona Kamila Glika urodziła drugą córkę

Przypomnijmy, że Kamil Glik poznał swoją żonę już w dzieciństwie. Z Martą zostali parą jeszcze w czasach szkolnych. Ich ślub odbył się 25 czerwca 2011 roku. Już dwa lata później piłkarz i jego żona po raz pierwszy zostali rodzicami. 31 sierpnia 2013 roku na świat przyszła ich córka, Victoria. Szczęśliwi rodzice na razie nie zdradzili imienia swojej drugiej córeczki.

Gratulacje Kamilowi Glikowi i jego żonie z okazji narodzin drugiego dziecka złożyły już m.in. Anna LewandowskaSara Boruc Mannei, która sama wkrótce znów zostanie matką.

- Brawo Kochana! Jestem z ciebie dumna i troszkę Tobie zazdroszczę. Teraz odliczamy u mnie - napisała żona Artura Boruca.

Zobacz pierwsze zdjęcia drugiej córki Kamila Glika już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: WOŚP 2019 - jest rekord! Padła niewiarygodna kwota