Kamil Grosicki i Dominika Grosicka chcą mieć drugie dziecko? Gwiazdor reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich WAGs są ze sobą już od ośmiu lat, a po raz pierwszy zostali rodzicami w kwietniu 2012 roku. Ich córeczka Maja w tym roku skończyła już więc 6 lat, a wielu fanów pary już od jakiegoś czasu zastanawia się, czy Turbo Grosik i jego piękna żona mają zamiar wkrótce ponownie powiększyć swoją rodzinę.

Kamil Grosicki planuje drugie dziecko

Kamil i Dominika Grosiccy ze względu na odbywające się właśnie Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 są teraz na ustach wszystkich. Co oczywiste, powiększające się z dnia na dzień grono fanów pary oraz dziennikarze interesują się nie tylko ich osiągnięciami zawodowymi, ale także życiem osobistym. W wywiadzie udzielonym tuż przed wylotem na Mundial w Rosji wywiadzie, Kamil Grosicki znów usłyszał pytanie o dzieci. Czy razem z Dominiką planują ich więcej?

- Coś tam planujemy! (śmiech) - tak dość wymijająco piłkarz odpowiedział na pytanie dziennikarza "Party".

Czy więc Dominika Grosicka wkrótce zajdzie w ciążę? Wygląda na to, że na pełną odpowiedź na to nurtujące wiele osób pytanie musimy jeszcze trochę zaczekać.

Zdjęcia Kamila Grosickiego i jego żony Dominiki znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: KLARA LEWANDOWSKA kończy rok. Anna i Robert już planują drugie dziecko?