Kamil Nicalek ma 32 lata i pochodzi ze Stalowej Woli. Od 5. roku życia mieszka jednak w Stanach Zjednoczonych. Na "Wyspę miłości" przyleciał prosto z Nowego Jorku. Przystojny, dojrzały i tajemniczy uczestnik 2. edycji "Love Island" ma już ogromną rzeszę obserwatorów w mediach społecznościowych za sprawą udziału w dwóch amerykańskich programach randkowych. Sprawdź, co wiemy na temat jego życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest Kamil Niecalek z Love Island 2?

Kamil jest typem obserwatora, który ma na swoim koncie całkiem sporo życiowego doświadczenia. Na początku znajomości sprawia wrażenie nieco wstydliwego, jednak zdecydowanie nie jest mężczyzną z kompleksami - w skali od 1 do 10 przyznaje sobie... 100! Na co dzień pracuje w branży nieruchomości na Piątej Alei w Nowym Jorku. Para się też modelingiem.

"Wyspiarz" za swoje największe zalety uznaje dojrzałość, dobre nastawienie do życia i umiejętność zachowania spokoju w wielu sytuacjach. Uważa się za optymistę o dobrym sercu, a jego największym atutem, jeżeli chodzi  o wygląd zewnętrzny, są według niego jego oczy.

Kamil Niecalek ma sporo zainteresowań - jego hobby i pasje to m.in. fotografia, podróże, projektowanie wnętrz i dekoratorstwo, piłka nożna oraz motoryzacja. Ma też słabość do psów. Hasła, którymi kieruje się w życiu to: "Życie jest krótkie" i "Wszystko dzieje się po coś".

Jego najdłuższy związek trwał 3,5 roku. Utrzymuje, że rozstał się ze swoją partnerką w zgodzie i nadal pozostaje z nią w dobrych relacjach. Singlem jest od roku. Jego drugi poważniejszy związek z młodszą od niego modelką trwał dwa lata i zakończył się zdradą partnerki oraz złamanym sercem Kamila.

- Mój ideał kobiety to wysoka, wysportowana, seksowna i elegancka osoba o pięknych oczach i naturalnych włosach. Szukam partnerki, która będzie rodzinna, uśmiechnięta, spontaniczna i ambitna - mówi Kamil.

Jak twierdzi, zgłaszając się do "Love Island. Wyspa miłości", ma nadzieję na to, że uda mu się znaleźć swoją partnerkę życiową.

Kamil Niecalek - Instagram

Kamila z "Love Island" na Instagramie znaleźć można pod nazwą @kamiloo. Co ciekawe, przystojniak ma tam ogromną rzeszę fanów - jego profil obserwuje ponad 320 tysięcy użytkowników serwisu.

Kamil Niecalek w amerykańskich programach randkowych

Popularność Kamila w mediach społecznościowych nie powinna nikogo dziwić. Polak ma już za sobą udział w dwóch amerykańskich reality show o bardzo podobnej tematyce co polskie "Love Island". W 2018 roku można go było oglądać w 14. sezonie "The Bachelorette" - odpadł w pierwszym tygodniu. Znaczne większe zamieszanie udało mu się wywołać w emitowanym w tym samym roku 5. sezonie "Bachelor in Paradise".

Kamil związał się tam z atrakcyjną Amerykanką Annaliese Puccini. Zerwał jednak z nią na oczach kamer podczas nagrywania specjalnego odcinka, który miał ukazać dalsze losy bohaterów programu. Przystojny Polak został wygwizdany, a sprawa odbiła się szerokim echem w amerykańskich mediach o tematyce show-biznesowej.

Zobacz gorące zdjęcia Kamila Niecalka w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Ola Malinowska - kim jest nowa uczestniczka Love Island Polska 2?