Kim jest Kamil Nożyński? Z odpowiedzią na to pytanie nie mają problemu fani polskiego rapu. Dokładnie tak -  gwiazda "Ślepnąc od świateł" to raper znany w środowisku hip-hopowym pod pseudonimem Saful. Odtwórca roli Kuby Niteckiego w bijącym rekordy popularności serialu na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka jest częścią zespołu Dixon37, z którym wydał już trzy albumy studyjne: "Lot na całe życie" (2008), "O.Z.N.Z. (Od zawsze na zawsze)" (2013) i " Krew za krew" (2016). Warto dodać, że każdy z krążków uzyskał status złotej płyty. Co jeszcze wiemy na temat życia prywatnego i zawodowego Kamila Nożyńskiego? Sprawdź już teraz poniżej.

Kamil Nożyński - wiek, wzrost

Kamil Nożyński przyszedł na świat 22 września 1983 roku. W tym roku kończy więc 36 lat. Z informacji znalezionych na jego profilu w serwisie filmowym wynika, że Kamil "Saful" Nożyński ma 185 cm wzrostu.

Kamil Nożyński - żona, dzieci

Kamil Nożyński należy do tego grona artystów, którzy niezbyt chętnie wypowiadają się publicznie na temat swojego życia prywatnego. Raper i aktor nie zdradził dotąd imienia swojej partnerki życiowej, ale pojawił się z nią parę razy publicznie, m.in. na premierze serialu "Ślepnąc od świateł" w październiku 2018 roku. Ze zdjęć i wpisów artysty w sieci wynika także, że jest on ojcem dwóch chłopców.

Kamil Nożyński - Instagram

Kamil "Saful" Nożyński, tak jak większość osób publicznych, posiada otwarte profile w mediach społecznościowych. Jego oficjalny profil na Instagramie (@teraz_saful) obserwuje na ten moment (12.03.2019) już ok. 60 tysięcy użytkowników serwisu.

Zobacz zdjęcia Kamila Nożyńskiego z jego dziećmi partnerką w naszej GALERII >>