W tym roku wśród gwiazd zapanowała swoista moda na tajne śluby. Najpierw na uroczystość z dala od błysku fleszy zdecydował się aktor Wojciech Błach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojciech Błach wziął sekretny ślub. Mamy zdjęcia z uroczystości!

Kolejną uroczystością - tym bardziej zdecydowanie szerzej komentowaną - było jedno z najgorętszych wydarzeń medialnych tego roku. Chodzi oczywiście o ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, jaki odbył się w Grecji.

W miniony weekend odbyła się z kolei uroczystość, podczas której sakramentalne "tak" powiedzieli sobie modelka Edyta Zając i piłkarz Jakub Rzeźniczak.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak wzięli ślub! Zobacz pierwsze zdjęcie z uroczystości

Do tego grona dołączył właśnie bloger modowy, Kamil Pawelski, który kryje się pod pseudonimem Ekskluzywny Menel. On także zdecydował się na skromny ślub, z dala od błysku fleszy, w miniony weekend. Co już wiadomo o ślubie Ekskluzywnego Menela?

Wybranką Kamila jest jego wieloletnia dziewczyna, Viktoria Skrobotun. Zdjęcie z uroczystości opublikował portal party.pl. O ślubie napisano:

Para pobrała się w altance na skarpie nad morzem. Skromnie, wiosennie i na pewno modnie! Jedno można powiedzieć o ślubie Ekskluzywnego Menela - był tajny, niedrogi i romantyczny do granic! 

Gratulujemy! :)