Kamil Sipowicz znalazł nową miłość. Wdowiec po zmarłej w lipcu 2018 roku Oldze "Korze" Sipowicz odniósł się do krążących w mediach doniesień na temat swojej nowej partnerki. 66-letni artysta potwierdził, że jest aktualnie w stałym związku z "piękną i mądrą" kobietą. Jednocześnie stanowczo zaprzeczył plotkom, jakoby zaczął się z nią spotykać jeszcze za życia Kory.

Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy. Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe nie spotykaliśmy się za życia Kory. Przyzwyczaiłem się, że tego typu media zazwyczaj mijają się z prawdą, ale ta „informacja” to już przesada wymagająca sprostowania - napisał 22 grudnia na swoim profilu na Facebooku. 

Kim jest nowa partnerka Kamil Sipowicza?

Jak na razie do mediów nie przedostało się zbyt wiele informacji na temat nowej partnerki wdowca po Korze. O ukochanej Kamila Sipowicza wiadomo jedynie tyle, że ma na imię Sylwia. Ja udało się nieoficjalnie ustalić dziennikarzom dziennika "Super Express", kobieta jest podobno od niego sporo młodsza i pochodzi z Bielska-Białej. 

Sylwia jest po trzydziestce i była fanką Kory. Z Kamilem znali się jeszcze za jej życia. Ostatnio jednak zbliżyli się do siebie - donosi redakcji gazety osoba podająca się za przyjaciela rodziny.

Z pełną treścią oświadczenia Kamila Sipowicza na temat nowej partnerki możecie się zapoznać poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Kamil Sipowicz o śmierci Kory: "O samobójstwie myślę codziennie"