"Kamil Stoch. Moja historia" to serial, na który z pewnością czekali wszyscy fani słynnego polskiego skoczka. Pięć odcinków tej wyjątkowej produkcji odsłania przed widzami prawdziwe życie Kamila Stocha, którego nie sposób poznać oglądając wywiady oraz transmisje z konkursów Pucharu Świata i innych zawodów. Gdzie i kiedy poznał swoją żonę Ewę Bilan-Stoch? Co mistrz skoków robi na co dzień? Jak wyglądają jego treningi? Jak układa mu się współpraca z trenerami i kolegami z drużyny? Co sądzi o swoich kibicach? Skoczek po raz pierwszy zdradził przed kamerami tak wiele, dzięki czemu serial o Kamilu Stochu daje odpowiedzi na pytania, które do tej pory znali tylko nieliczni.

ZOBACZ: EWA BILAN-STOCH dostała pracę w telewizji! Co będzie robić?

Serial o Kamilu Stochu - kiedy w TV?

Pierwszy odcinek serialu "Kamil Stoch. Moja historia" można było obejrzeć na kanale Discovery Channel Polska w niedzielę, 21.01.2018 o godz. 20:00. Kolejne odcinki będą pokazywane co tydzień. Na razie stacja nie planuje powtórek, dlatego nie przegapcie najbliższych emisji tej wyjątkowej produkcji.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun jednego z odcinków serialu "Kamil Stoch. Moja historia" z udziałem jego pięknej żony, Ewy Bilan-Stoch.