Kamila Szczawińska, którą podziwialiśmy ostatnio w "Tańcu z Gwiazdami" pochwaliła się właśnie na swoim blogu ukończeniem studiów. Top modelka jest teraz dyplomowanym psychodietetykiem, czyli specjalistą od łączenia diety i odchudzania ze zdrowym trybem życia, dobrym samopoczuciem i osobistym rozwojem!

Modelka od lat przekonuje Polki, że dbanie o siebie i zdrowe odżywianie to klucz do szczęścia, osobistego sukcesu, zdrowia i urody. Nie sposób pozostać sceptycznym wobec jej porad i wskazówek – sama jest żywym potwierdzeniem swoich tez i najlepszą reklamą dobrego życia.

Do świetnej formy po ciąży pomógł jej wrócić taniec na rurze, a teraz łączy sportową aktywność z  bieganiem za dwójką swoich dzieci i zbilansowaną dietą. Na blogu Kamili Szczawińskiej znajdziemy wiele dietetycznych przepisów, które przekonują, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne i niesmaczne.

Kibicujemy świeżo upieczonej pani psychodietetyk i życzymy grona wyznawców zdrowego stylu życia w jej wydaniu co najmniej takiego, jakim może pochwalić się Ewa Chodakowska!

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kamila Szczawińska - Promuje tę samą biżuterię, co córka... Kingi Rusin!