Kamila Szczawińska przeszła na zawodową emeryturę, aby w pełni skoncentrować się na rodzinie. Pod koniec lutego supermodelka ogłosiła, że oczekuje trzeciego dziecka. Maleństwo właśnie przyszło na świat. Pierwsze zdjęcie chwyta za serce!

Kamila Szczawińska urodziła!

Kamila Szczawińska od 2009 roku jest szczęśliwą mężatką. Wraz z mężem doczekali się syna Juliana i córki Kaliny. W lutym tego roku modelka poinformowała, że wkrótce na świat przyjdzie kolejna pociecha. Z jej relacji na Instagramie, wiemy, że trzecia ciąża była trudna. W kwietniu Kamila Szczawińska podzieliła się szczerym wyznaniem na temat tego, jak się czuje.  

Niestety, ciąża lubi zaskakiwać - w zeszłym tygodniu było wszystko dobrze, a od wczoraj muszę dużo leżeć, bo dzidziuś chciałby wcześniej wyjść na świat, a jeszcze nie może. Teraz muszę prowadzić osiadły tryb życia i ciężko jest mi się przestawić, bo cały czas byłam bardzo aktywna i dalej świetnie się czuję - przyznała.

Na szczęście, wszystko poszło zgodnie z planem i pociecha urodziła się w terminie.

Tydzień temu w południe, przyszła na świat nasza córeczka... Na razie nie mamy jeszcze rytmu, uczymy się siebie, każdą chwilę spędzamy razem i nigdzie się nie spieszymy - napisała szczęśliwa świeżo upieczona mama.

Wyłączyłam się trochę ze świata internetu, bo delektuję się każdą chwilą i nie chcę niczego przegapić. Całuję, przytulam, oglądam, dotykam i nie mogę uwierzyć, że jest taka cudowna, malutka i moja - dodała.

Pierwsze zdjęcie córeczki Kamili Szczawińskiej znajdziecie w naszej galerii.

Serdecznie gratulujemy! 

ZOBACZ TAKŻE: Supermodelka Kamila Szczawińska mówi o trudnej ciąży. Inne mamy dziękują jej za szczere wyznanie