Kamila Wybrańczyk urodziła się 28 września 1986, w tym roku skończy więc 35 lat. Jest absolwentką studiów wyższych na kierunku resocjalizacja. Mimo niewysokiego wzrostu - 162 cm - dzielnie spisuje się w ringu. Na co dzień trenuje brazylijskie ju-jitsu, a od pewnego czasu próbuje swoich sił w MMA, czyli mieszanych sztukach walki. W oktagonie efektownie zadebiutowała w marcu podczas dziewiątej gali Fame MMA, nie dając szans Kamili "Zusje" Smoguleckiej, niegdyś szerzej znanej jako Luxuria Astaroth.

SPRAWDŹ: Karolina Smogulecka - kiedyś Luxuria Astaroth, teraz Zusje. Kim jest kontrowersyjna gwiazda sieci?

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka: historia związku

"Kamiszka" sławę zyskała przede wszystkim za sprawą związku z Arturem Szpilką, z którym spotyka się już od niemal dekady. Para poznała się w 2011 roku - niedługo po tym, jak pięściarz wyszedł na wolność po kilkunastomiesięcznym pobycie w więzieniu. Cztery lata później, pochodzący z Wieliczki bokser oświadczył się ukochanej podczas pobytu w USA. Na ślub jednak wciąż czekamy.

Kamila Wybrańczyk: muzyka, perfumy

Poza sportem, olbrzymią pasją Wybrańczyk jest muzyka - na swoim koncie ma kilka singli oraz coverów. Jej przebój "Mam Cię za mało" do tej pory został wyświetlony blisko 3 miliony razy.

"Kamiszka" wykorzystuje swoją popularność i rozpoznawalność do promowania różnego rodzaju produktów na Instagramie (@kamiszkolandia), w tym m.in. swoich perfum o nazwie "Endorfina". 

CZYTAJ TEŻ: Aniela Bogusz - kiedyś SexMasterka, teraz Lil Masti. Kim jest kontrowersyjna gwiazda internetu?