Kamilla Baar – Kochańska to aktorka, którą możemy oglądać obecnie w nowym serialu Polsatu „Niania w wielkim mieście”. Gwiazda, którą widzowie mogą mogą kojarzyć także z takich produkcji jak komedia „Vinci” Jana Machulskiego czy serial „Londyńczycy”, udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała, jak ważny jest dla niej stylowy wygląd i podążanie za trendami. W serialu Polsatu gra bogatą, nieco wyniosłą i niezwykle stylową szefową agencji niań. A jaki jest jej stosunek od mody prywatnie?

ZOBACZ: MATEUSZ RZEŹNICZAK Aktor "Powidoków" i "Niani w wielkim mieście" podbija polskie kino!

Nie wyceniam siebie na bazie uznania dla mojego stylu ubierania się. Choć oczywiście każda pochwała sprawia mi radość. Kocham życie. Jestem optymistką. I manifestuję to również swoim wyglądem. Ubieram się tak, jak czuję. To się podoba. I to jest super!

Kamilla Baar – Kochańska przy okazji wywiadu dla Fakt TV opowiedziała także, czy moda jest dla niej zabawą i czy podchodzi do niej bardzo serio. Jaki zatem jej stosunek do sezonowych mód i trendów?

To nie jest ani zabawa, ani coś bardzo serio. To naturalna część mojego życia. Po prostu codzienność.

Na koniec gwiazda "Niani w wielkim mieście" zdradziła też, w jakich strojach czuje się najlepiej poza czerwonym dywanem. Na jaki styl stawia, kiedy nie musi pozować fotoreporterom i nie spędza całego dnia na palach zdjęciowych?

Nie jestem typem kobiety, która ze śmieciami wychodzi z mascarą na rzęsach. Uwielbiam siebie bez makijażu, na kompletnym luzie. A ponieważ mam hipisowską duszę, czasem wystarczają mi tylko kwiatki we włosach. I wtedy jestem najbardziej happy ;-)

A w jakich stylizacjach Kamilla zaprezentuje się w serialu „Niania w wielkim mieście”? Po raz kolejny przekonamy się o tym już jutro, o godzinie 21:35 w Polsacie.

POLECAMY: MAGDALENA LAMPARSKA po raz pierwszy mówi o swoim związku

Obejrzeliście już 1 obcinek serialu? Jak wypadli w nich odtwórcy głównych ról: Magdalena Lamparska, Mateusz Rzeźniczak i właśnie Kamilla Baar - Kochańska? Będziecie śledzić kolejne losy ich bohaterów?