W trzecim odcinku drugiego sezonu "Kanapowców" przyszedł czas na rozbieraną sesję zdjęciową, obnażającą wszelkie mankamenty ciał. Czy zrzucenie ciuchów przed atrakcyjną fotograf przyjdzie mieszkańcom Podhala równie łatwo jak jeszcze niedawno pochłanianie wielkich ilości jedzenia? Dla jednego z nich to wyzwanie okaże się najtrudniejszym w programie!

Magda Gessler gościnnie w "Kanapowcach"

Bohaterowie zaczynają właśnie indywidualne diety. Pierwsze zetknięcie ze zdrowymi posiłkami przyprawiają "Kanapowców" o mdłości. Z pomocą przyjdzie Magda Gessler. Spotkanie z największym autorytetem kulinarnym w Polsce wprawi bohaterów w osłupienie, tym bardziej, że znana z surowych ocen i nieuznająca kompromisów restauratorka oceni ich kulinarne umiejętności.

Zanim jednak do tego dojdzie, Łukasz, Andrzej, Krystian, Patryk i Piotrek pochwalą się rarytasami, które dotychczas darzyli największą miłością. Jak na mocne słowa Magdy Gessler zareagują Kanapowcy? I co sprawi, że po restauracji zacznie latać jedzenie?

Fragment trzeciego odcinka programu "Kanapowcy" znajdziecie poniżej, a jego całość będziecie mogli obejrzeć już dzisiaj o godz. 22:15 na antenie TTV lub na platformie player.pl.