Kanye West i Kim Kardashian przeżywają kryzys w związku. Zły wpływ na małżeństwo pary mają podobno wypowiedzi rapera dotyczące prywatnych szczegółów ich rodzinnego życia. - Sytuacja między nimi znacznie się pogorszyła i stało się to dość nagle - mówi źródło "People". Kim miała być zaskoczona i zdenerwowana komentarzami męża na temat ich córki North - Kanye West podczas wizyty w Karolinie Południowej wyznał, że jego żona nie chciała mieć dziecka i rozważała aborcję. Celebrytka wie, że kiedy dziewczynka dorośnie i przeczyta wypowiedzi ojca w internecie, będą one dla niej bardzo bolesne.

Kanye West i Kim Kardashian mają kryzys. Wszystko przez ostatnie wypowiedzi rapera

Sytuację między Kim Kardashian i Kanye Westem miały też pogorszyć wpisy rapera, które wczoraj pojawiły się na jego profilu na Twitterze. Raper opublikował serię postów, w których odniósł się do swojej żony oraz jej matki, Kris Jenner. Wyznał w nich, że Kim i Kris chciały zmusić go do pobytu w szpitalu psychiatrycznym.

- Kris, nie baw się mną. Próbowałyście mnie zamknąć. Dopilnuję tego, aby matka North nigdy nie sprzedała jej seks taśmy. Poświęcę swoje życie dla moich dzieci, a matka North nie będzie fotografowała jej w sesji dla "Playboya". Jestem teraz na ranczu, przyjdźcie po mnie. Kim próbowała przylecieć do Wyoming z lekarzem, żeby mnie zamknąć, bo wczoraj płakałem nad uratowaniem życia mojej córki.

Niektóre wpisy Kanye Westa niedługo potem zniknęły z Twittera. Kim Kardashian i inni członkowie rodziny Kardashian-Jenner nie skomentowali publicznie jego ostatnich wybryków.

Przypomnijmy, że u Kanye Westa w wieku 39 lat zdiagnozowano zburzenia afektywne dwubiegunowe (ChAD), czyli nawracające epizody maniakalne i depresyjne. Przez wiele lat raper miał być źle diagnozowany, ale podobno zaakceptował już swoją chorobę. Niechętnie natomiast zażywa środki farmakologiczne przepisane mu przez lekarzy.