Co dzieje się w domu Kim Kardashian i Kanye West? To pytanie zadają sobie fani najpopularniejszej amerykańskiej rodziny na całym świecie. Raper kilka dni temu opublikował na Twitterze serię niepokojących wpisów, w których m. in. zarzucił swojej żonie oraz teściowej rasizm. West, który na początku lipca ogłosił, że wystartuje w tegorocznych wyborach prezydenckich, zasugerowała również, że Kim i Kris planują zamknąć go w szpitalu psychiatrycznym.

Po niespodziewanych wypowiedziach 43-latka głos w tej sprawie zabrała Kim Kardashian. Siostra Kylie Jenner w zamieszczonym oświadczeniu poinformowała, że powodem takiego zachowania jej małżonka jest choroba afektywna dwubiegunowa, na którą od pewnego czasu cierpi Kanye. 

SPRAWDŹ: KANYE WEST następcą Donalda Trumpa? Raper wystartuje w wyborach prezydenckich!

Kanye West prosi żonę o przebaczenie

W niedzielę na oficjalnym profilu rapera na Twitterze pojawił się post, w którym przeprasza swoją żonę i prosi ją o przebaczenie. 

- Pragnę przeprosić moją żonę Kim za upublicznienie czegoś, co było prywatną sprawą. Nie chroniłem jej tak, jak ona chroni mnie. Kim, wiem, że Cię zraniłem. Proszę, wybacz mi. Dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś - napisał producent muzyczny. 

Czy Kim wybaczy swojemu mężowi? Jak na razie modelka nie odniosła się do publicznych przeprosin Kanye Westa. 

ZOBACZ TAKŻE: KIM KARDASHIAN przerwała milczenie na temat niepokojących zachowań Kanye Westa: "Jest błyskotliwym, ale skomplikowanym człowiekiem"