Kanye West oficjalnie dołączył do grona miliarderów. Według wyliczeń magazynu "Forbes" raper z kwotą 1,26 mld dolarów znalazł się w czołówce najlepiej zarabiających osób na świecie. Niestety, zdaniem męża Kim Kardashian dziennikarze znacznie zaniżyli jego majątek. Producent muzyczny postanowił nie kryć swojej irytacji i napisał wiadomość do redakcji magazynu, w której udowadnia, że jest bardziej bogaty niż sugeruje to "Forbes". 

Jak możemy przeczytać w nadesłanych przez Kanye Westa dokumentach, raper jest właścicielem udziałów w marce Yeezy, wartych 1,4 mld dolarów. Na majątek 43-latka składa się także 17 mln dolarów w gotówce, ulokowane prawach autorskich 90 mln oraz 137 mln, które zostały zainwestowane w nieruchomości, ziemie i papiery wartościowe. To tylko niektóre z interesów, jakie prowadzi mąż Kim Kardashian. 

- To nie jest miliard. To 3,3 miliarda, jeśli nikt w "Forbesie" nie umie liczyć - tak miała brzmieć treść SMS-a Kayne Westa do redakacji "Forbesa" według doniesień serwisu ContactMusic.com.

Portal ujawnił także treść wcześniejszej wiadomości jaką otrzymali dziennikarze magazynu. - Wiecie, co robicie. Bawicie się ze mną, a ja nie zgadzam się na to, by leżeć spokojnie i znosić to dłużej w imię Jezusa - oznajmił zdenerwowany West, kiedy "Forbes" w ogóle nie umieścił raper na liście miliarderów.  

"Brak płynności tych ogromnych zasobów i brak niezależnego zabezpieczenia finansowego" oraz "hipoteki, zaliczki i inne zobowiązania" - tak swoje wyliczenia majątku Kayne Westa na kwotę 1,26 mld dolarów argumentowała redakcja magazynu "Forbesa". 

Lista najmłodszych miliarderów

We wtorek, 7 kwietnia magazyn "Forbes" opublikował listę najmłodszych miliarderów. Pierwsze miejsce po raz kolejny zajęła szwagierka Kayne Westa, Kylie Jenner. W czołówce klasyfikacji znalazł się także m. in. współzałożyciel Snapchata, Evana Spiegel.

Zgadzacie się z amerykańskim raperem? 

ZOBACZ TAKŻE: The Rolling Stones pokazali nowy teledysk! Muzycy stworzyli go w izolacji [WIDEO]