Rodzinny biznes stworzony przez Kris Jenner opierał się na sprzedawaniu prywatności i jednoczesnym kreowaniu świata luksusu i skandali. "Keeping Up With The Kardashians" okazało się strzałem w dziesiątkę, a produkcja przez lata cieszyła się wysoką oglądalnością show. Z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję, by pożegnać się z formatem - piszą członkowie rodziny Kardashian.

Koniec Kardashianów? Show znika z anteny

Na profilach społecznościowych członków celebryckiego klanu pojawił się post, który stanowi jednocześnie oficjalne oświadczenie stanowiące o końcu popularnego reality show. Dla wielu milionów fanów tego programu na świecie to smutna wieść.

Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z formatem "Z kamerą u Kardashianów". Po 14 latach, 20 sezonach i setkach odcinków jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy obserwowali nas przez ten czas i towarzyszyli nam w dobrych oraz złych chwilach, szczęściu, rozpaczy. Na oczach widzów zawieraliśmy związki i pojawiały się nasze dzieci. Na zawsze będziemy pielęgnować wspaniałe wspomnienia i będziemy wspominać niezliczonych ludzi, których spotkaliśmy po drodze - czytamy.

Bez "Z kamerą u Kardashianów" nie byłabym tu, gdzie jestem dzisiaj. Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy obserwowali i wspierali mnie oraz moją rodzinę przez ostatnich 14 niesamowitych lat. Na zawsze będę wdzięczna każdemu, kto odegrał rolę w kształtowaniu naszej kariery i zmienianiu naszego życia na zawsze - dodała Kim.

Ostatni sezon programu pojawi się na antenie w 2021 roku.