Kiedy zaczyna się karnawał, nasza wakacyjna opalenizna zaczyna niestety blednąć. Po pięknym brązowym ciele nie ma już śladu, a o naturalnym opalaniu możemy tylko pomarzyć. To dobry moment, aby wypróbować szybkiego sposobu na muśniętą słońcem skórę, czyli samoopalaczy. To rozwiązanie stosują gwiazdy i eksperci na całym świecie i chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowane, jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy, że będziemy przestrzegać kilku złotych zasad, a już kilka godzin po aplikacji, będziemy mogli cieszyć się piękną opalenizną. Powiedzmy sobie szczerze, nic nie daje tak doskonałego humoru jak poczucie atrakcyjnego wyglądu. Odkryte ramiona, dekolty, głębokie wycięcia na plecach długich sukien, czy klasyczna czarna mini odsłaniają te partie ciała, które warto podkreślić złotą opalenizną. Podpowiadamy, jak skutecznie nałożyć samoopalacz, aby w karnawale wyglądać zjawiskowo.

Jedną z najpopularniejszych marek samoopalaczy jest St. Tropez, angielska marka znana na całym świecie. Od wielu lat należy do absolutnej czołówki w dziedzinie produktów samoopalających i jest uwielbiana przez gwiazdy światowego formatu. Do jej stosowania przyznaje się wiele osób ze świata show-biznesu.

Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny

Krok 1: wykonaj peeling 24 godziny przed użyciem samoopalacza. Bezpośrednio przed zastosowaniem produktu, zadbaj o nawilżenie suchych miejsc na skórze, takich jak: łokcie, kolana, kostki u stóp i stopy. 

Krok 2: dla uzyskania lepszego rezultatu, stosuj rękawicę do aplikacji marki St. Tropez, rozprowadzając produkt na całe ciało. Upewnij się, czy na wszystkie partie ciała został nałożony produkt zanim usuniesz nadmiar z rąk i stóp. Po aplikacji umyj ręce.

Krok 3: zaczekaj do całkowitego wchłonięcia się produktu, zanim włożysz ubranie.

Krok 4: w celu przedłużenia i utrzymania opalenizny, codziennie nawilżaj ciało, regularnie stosuj peeling i zastosuj ponownie według własnych życzeń i upodobań. 

Hitem 2019 roku marki St. Tropez stały się pianka samoopalająca z ekstraktem z arbuza oraz balsam do ciała stopniowo budujący opaleniznę z ekstraktem z arbuza. Produktem, który na pewno wzbudzi zainteresowanie fanek samoopalaczy jest pianka do usuwania samoopalacza z detoksykującym ekstraktem z bawełny i normalizującymi probiotykami. Pozwala usunąć błędy lub zbudować na nowo swoją opaleniznę i przygotować skórę do kolejnej aplikacji samoopalacza.

Marka tworzy formuły z wegańskich składników opalających, całkowicie bezpieczne dla skóry, nietestowane na zwierzętach. Nie zawierają parabenów, siarczanów i innych drażniących składników. Luksusowe produkty Tropez pozostawiają skórę równomiernie opaloną i atrakcyjną.

Ty też możesz pochwalić się opalenizną, którą pokochały gwiazdy na całym świecie! Marka dostępna wyłącznie w sieci perfumerii Douglas i na douglas.pl.