Karol Dziuba w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jak do tej pory radził sobie bardzo dobrze. Aktor, którego można było ostatnio oglądać m.in. w serialu "Zawsze warto", ma już na swoim koncie jedno zwycięstwo (za metamorfozę w rapera Tymka) i po pięciu odcinkach 13. edycji ma już na swoim koncie aż 160 punktów, co daje mu trzecie miejsce w tabeli za Gosią Andrzejewicz i Czadomanem.

ZOBACZ: Karol Dziuba nie do poznania jako Tymek w 5. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Karol Dziuba jako Bono z U2

W 6. odcinku Karol stanął przed nie lada wyzwaniem - wcieleniem się w Bono, czyli posiadacza jednego z najbardziej charakterystycznych głosów w historii muzyki rockowej. Okazało się, że aktor bardzo ucieszył się z wylosowanego utworu "Beautiful Day".

- Będzie to dla mnie szczęśliwy dzień, bo ja tę piosenkę bardzo, bardzo, bardzo lubię! - zdradził Karol przed wejściem na scenę.

Aktor przyznaje, że w przypadku tej metamorfozy nieco trudności sprawiło mu utrzymywanie siły wyrazu na odpowiednim poziomie.

- Niosą mnie emocje. Troszkę za bardzo. W ciele mogę sobie pozwolić na dużą ekspresję, bo to jest utwór rockowy. Energia w wokalu też musi być i też chcę, żeby była. Tylko muszę uważać, żeby nie przedobrzyć - wyznał Karol.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę 3 października o godzinie 22:05. Fragment występu Karola Dziuby w roli Bono do obejrzenia u nas już teraz poniżej.