Karol Strasburger to idealny przykład na to, że nigdy nie jest za późno na szczęście i miłość. Popularny aktor i prezenter telewizyjny w sierpniu 2019  roku po kilku latach nieformalnego związku postanowił wziąć ślub ze swoją partnerką i menedżerką Małgorzatą Weremczuk. W tym samym roku doczekał się też narodzin swojego pierwszego dziecka.

ZOBACZ: 72-letni Karol Strasburger został ojcem! Znamy płeć i imię jego dziecka z Małgorzatą Weremczuk

Karol Strasburger o późnym ojcostwie

Kwestia, która jak bumerang powraca w dyskusjach internautów przy temacie Karola Strasburgera, to spora różnica wieku między nim, a matką jego dziecka. Prowadzący teleturniej "Familiada" nie przejmuje się złośliwymi komentarzami. Podkreśla też, że nie jest to kryterium, wedle którego w ogóle powinno się oceniać jego przygotowanie do roli ojca.

Nikt nie jest wieczny. Oczywiście większe prawdopodobieństwo odejścia z tego świata ma człowiek starszy, niż młodszy, ale różnie to wygląda. Nie biorę więc tego pod uwagę i nie uważam za rzecz, która powinna funkcjonować jako ocena mojej moralności i zachowania - mówił w styczniu tego roku w "Dzień Dobry TVN".

Karol Strasburger i jego żona uratowali życie córki

O tym, że Karol Strasburger świetnie sprawdza się jako tata, przekonujemy się z historii, którą gwiazdor i jego ukochana podzielili się w nowym wywiadzie. Para zdecydowała się publicznie opowiedzieć o sytuacji, gdy dzięki zachowaniu zimnej krwi uniknęli tragedii z udziałem ich ukochanej córeczki. W rozmowie z "Na żywo" zdradzili, że jakiś czas temu mała Laura połknęła igłę tui i nie mogła złapać tchu.

- Laura zaczęła się dusić. Na szczęście był przy mnie Karol. Błyskawicznie podjęliśmy reanimację, takie ekstremalne sytuacje są wpisane w rodzicielstwo - opowiada Małgorzata Weremczuk.

- Lolek jest ojcem zaangażowanym na każdym etapie rozwoju i wychowania dziecka, i podziwiam go za to - dodaje.

Karol Strasburger w "M jak miłość"

Co ciekawe, 73-latek nie tylko świetnie łączy obowiązki rodzica z pracą, ale cały czas podejmuje się nowych wyzwań zawodowych. Jak udało się dowiedzieć "Na żywo", Karol Strasburger zagra w 4. części kultowej polskiej komedii "Kogel-mogel" oraz dołączył do obsady "M jak miłość". Aktor wcieli się w popularnej telenoweli w postać wpływowego lekarza Jerzego Argasińskiego, który uwiedzie jedną z bohaterek.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Weremczuk - kim jest żona Karola Strasburgera? Wiek, Facebook, Instagram