Karol Strasburger od ponad czterech lat jest wdowcem, ale nadal nie traci nadziei na posiadanie dzieci. Aktor "Pierwszej miłości" i prowadzący kultowy teleturniej "Familiada" co prawda nie doczekał się potomstwa ze swoją pierwszą żoną Barbarą Burską, ani ze zmarłą w grudniu 2013 roku małżonką Ireną, ale szanse na doczekanie się upragnionego dziecka przynosi mu związek z Małgorzatą Weremczuk. Strasburger przestał już bowiem ukrywać, że jego relacje z menedżerką ograniczają się jedynie do spraw zawodowych i razem ze swoją nową partnerką zaczęli otwarcie opowiadać o łączącym ich uczuciu.

Mam świadomość, że dzieli nas duża różnica wieku, ale jakie to ma znaczenie? Kiedy ludzie są szczęśliwi, kochają się, rozumieją i wspierają to jest to najcenniejsza wartość związku w każdym wieku -mówi Małgorzata Weremczuk w rozmowie z "Super Expressem".

Czy w ich wspólnych planach na przyszłość są dzieci, o których marzy Karol?

ZOBACZ: ŁUKASZ PISZCZEK opuszcza mecz Polski z Nigerią. Jego żona rodzi!

Strasburger i Weremczuk będą mieli dzieci?

33-letnia Małgorzata Weremczuk szczerze opowiada, czy wyobraża sobie założyć rodzinę ze starszym od siebie mężczyzną.

- Dziecko? To temat bardzo osobisty i nie chcę poruszać intymnych tematów naszego życia, zatem powiem tyle: nie jestem w ciąży, a jeśli tak się zdarzy, to cudownie, bo Karol zawsze chciał mieć dzieci. Ja też nie wyobrażam sobie tego, by nie być mamą, niemniej takich rzeczy nie będziemy jakoś specjalnie planować - mówi w wywiadzie.

A co na to sam zainteresowany?

Życie napisze za nas ten scenariusz - mówi Karol Strasburger?

Myślicie, że Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk rzeczywiście zdecydują się zostać rodzicami? Ich zdjęcia możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>